YASAL UYARILAR

Sitemizde yer alan her tür bilgi ve malumat, Av. Tolga Ersoy tarafından yalnızca bilgilendirme amaçlı hazırlanmıştır. Sitemiz içeriği, Avukatlık Kanunu, Meslek İlke ve Kuralları ile Türkiye Barolar Birliği’nin ilgili mevzuatına uygun olarak hazırlanmış olup, sitemizde bulunan hiçbir bilgi hukuki tavsiye niteliği taşımamaktadır.

Bu bilgilerin iletilmesi hiçbir şekilde avukat müvekkil ilişkisi oluşturmaya yönelik olmayıp, sitede yer alan bilgiler reklam amacı içermemektedir ve iş geliştirmeye yönelik olarak kullanılacak niteliği haiz değildir.

Avukat Tolga Ersoy’un web sitesi içeriği, makaleleri ve tüm bölümleri üzerinde fikri mülkiyet hakları mevcut olup, herhangi bir ihlal halinde yasal yaptırımlara başvurulacaktır. Keza web sitesindeki tasarımlar, görseller, grafik çalışmaşarı, sayfa düzeni, kaynak kodu üzerindeki her türlü telif ve fikri hakları Avukat Tolga Ersoy’a aittir.

Ancak bilimsel, akademik, hukuki ve mesleki çalışmalar için yapılan araştırmalar, makaleler, kitaplar ve tezlerde, akademik atıf usullerine göre kaynak belirtilerek atıf yapılması mümkündür.

Sitemiz Türkiye Barolar Birliği’nin meslek ilke ve kurallarına bağlı olup, sitemizde yer alan bilgiler hukuki tavsiye niteliğini haiz değildir.

BİZE ULAŞIN

Bizimle görüşmek istediğiniz hukuki konular hakkında iletişime geçebilirsiniz.

AVUKAT TOLGA ERSOY

Hobyar Mh. Ankara Cd. No:31
Hoşağası İşhanı Kat:2 No:307
Sirkeci-Fatih/İSTANBUL
HUKUK BÜROSU

İstanbul'da olan Avukat Tolga Ersoy Hukuk Bürosu tüzel kişiliklere ve şahıslara hukuki hizmet vermektedir. Ağırlıklı olarak Ceza Hukuku alanında Ağır Ceza Avukatı olarak çalışmakta birlikte, Aile Hukuku ve Tazminat Hukuku başta olmak üzere hukukun birçok alanlarında Avukatlık hizmeti sunmaktadır.

SOSYAL MEDYA

Avukat Tolga Ersoy'u Takip Edebilirsiniz.