PRENSİPLERİMİZ

Avukatlık meslek kuralı olan “sır saklama yükümlülüğü”, büromuzun temel prensibi olup, müvekkil ve iş sahiplerimizin ticari ve şahsi sırları en sıkı şekilde korunmaktadır.

Mesleğimizin ifasında Avukatlık Meslek İlke ve Kuralları, Türkiye Barolar Birliği’nce hazırlanan Reklam Yasağı Yönetmeliği ve Avrupa Birliği Avukatlık Meslek Kuralları her safhada dikkate alınmaktadır ve tüm bu kurallara riayet edilmektedir.

Müvekkilimiz tarafından Av. Tolga Ersoy’a verilen ve kamuya açık olmayan her türlü bilgi gizli olarak tutulmaktadır. Av. Tolga Ersoy’a verilen bilgiler, müvekkil ile vekalet ilişkisinin bitmesinden sonra da korunmaya devam edilecektir. Hukuk büromuzun tüm çalışanları bu meslek kuralları ile bağlıdır.

Telefonla yapılan başvularda, sadece konunun ana hatları ile ilgili kısa bir ön görüşme yapılmakta, ofis görüşmesi için gün ve saat kararlaştırılmaktadır. Danışan kişinin danıştığı konunun ilgili belge ve evrakı ofis görüşmesine getirmesi zaruridir. Tüm belge ve evrakın tetkik edilmesi akabinde hukuki görüş bildirilmektedir.

Türkiye Barolar Birliği’nce belirlenen meslek ilke ve kuralları uyarınca, hukuki danışma hizmeti ücrete tabi olup, ücretsiz danışma talepleri kabul edilmemektedir.

BİZE ULAŞIN

Bizimle görüşmek istediğiniz hukuki konular hakkında iletişime geçebilirsiniz.

AVUKAT TOLGA ERSOY

Hobyar Mh. Ankara Cd. No:31
Hoşağası İşhanı Kat:2 No:307
Sirkeci-Fatih/İSTANBUL
HUKUK BÜROSU

İstanbul'da olan Avukat Tolga Ersoy Hukuk Bürosu tüzel kişiliklere ve şahıslara hukuki hizmet vermektedir. Ağırlıklı olarak Ceza Hukuku alanında Ağır Ceza Avukatı olarak çalışmakta birlikte, Aile Hukuku ve Tazminat Hukuku başta olmak üzere hukukun birçok alanlarında Avukatlık hizmeti sunmaktadır.

SOSYAL MEDYA

Avukat Tolga Ersoy'u Takip Edebilirsiniz.