GİZLİLİK POLİTİKAMIZ

Avukat Tolga Ersoy, danışanların, müvekkillerinin ve iş sahiplerinin her türlü şahsi ve ticari sırlarını, avukatlık meslek kuralı olan sır saklama yükümlülüğü kapsamında en sıkı şekilde korumaktadır. Edinilen bilgiler, takip edilen işlerin bitmesinden sonra dahi süresiz olarak korunmaktadır. Hukuk bürosunun tüm çalışanları da bu meslek kuralları ile bağlı olup, danışan, müvekkil ve iş sahiplerinin sırlarını süresiz şekilde saklanmaktadır.

Sitemize “bize yazın” kısmından yapılan yazılı başvurularda verilen bilgiler ve her türlü veriler de sır saklama yükümlülüğümüz kapsamında süresiz olarak korunmaktadır.

Avukatlık Kanunu m. 39 hükmü uyarınca, avukatın dosya saklama yükümlülüğü, dosyanın takibi neticesinde kararın kesinleşmesi üzerinden 3 yıl süre ile saklamakla yükümlüdür. Dosyanın geri alınmasının müvekkile yazılı bildirilmişse, bildirim tarihinden itibaren üç ay sonra sona ermektedir. Ancak bu durumda dahi, müvekkillerin sırları süresiz saklanmaktadır.

Sitemiz, mesleki ve hukuki konularda bilgilendirme amaçlı olup, Türkiye Barolar Birliği’nin meslek ilke ve kuralları dikkate alınarak hazırlanmıştır.

BİZE ULAŞIN

Bizimle görüşmek istediğiniz hukuki konular hakkında iletişime geçebilirsiniz.

AVUKAT TOLGA ERSOY

Hobyar Mh. Ankara Cd. No:31
Hoşağası İşhanı Kat:2 No:307
Sirkeci-Fatih/İSTANBUL
HUKUK BÜROSU

İstanbul'da olan Avukat Tolga Ersoy Hukuk Bürosu tüzel kişiliklere ve şahıslara hukuki hizmet vermektedir. Ağırlıklı olarak Ceza Hukuku alanında Ağır Ceza Avukatı olarak çalışmakta birlikte, Aile Hukuku ve Tazminat Hukuku başta olmak üzere hukukun birçok alanlarında Avukatlık hizmeti sunmaktadır.

SOSYAL MEDYA

Avukat Tolga Ersoy'u Takip Edebilirsiniz.